Vestigingen

Voor professionele autoverhuur kun je terecht bij onze vestigingen in Amsterdam, Rotterdam, Spijkenisse, Vlaardingen, Zwolle, Deventer en Rijssen.

EasyRent Rotterdam Charlois 
Driemanssteeweg 694 
3084 CB Rotterdam
010- 410 57 99
rotterdam@easyrent.nl 

Openingstijden:
Maandag t/m vrijdag: 07.30 - 18.00 uur
Zaterdag en zondag niet geopend



EasyRent Spijkenisse 
Faradayweg 1 
3208 KS Spijkenisse
010- 302 70 98 
spijkenisse@easyrent.nl 

Openingstijden:
Maandag t/m vrijdag: 08.00 - 17.30 uur
Zaterdag en zondag niet geopend



EasyRent Rotterdam Autostrada 
Landaulettestraat 7 
3063 NR Rotterdam
010- 410 57 50  
rotterdam@easyrent.nl

Openingstijden:
Maandag t/m vrijdag: 07.30 - 17.30 uur
Zaterdag en zondag niet geopend



EasyRent Amsterdam 
Contactweg 46 
1014 AN Amsterdam
020- 581 12 40  
amsterdam@easyrent.nl

Openingstijden:
Maandag t/m vrijdag: 08.00 - 18.00 uur
Zaterdag en zondag niet geopend



EasyRent Vlaardingen 
Hoogstad 401 
3131 KX Vlaardingen
010- 410 57 82 
vlaardingen@easyrent.nl

Openingstijden:
Maandag t/m vrijdag: 07.30 - 17.30 uur
Zaterdag en zondag niet geopend



EasyRent Zwolle
Lippestraat 5 
8028 PS  Zwolle
(038) 4561 380
zwolle@easyrent.nl

Openingstijden:
Maandag t/m vrijdag: 08.00 - 18.00 uur
Zaterdag: 09.00 - 12.00 uur
Zondag niet geopend



EasyRent Deventer 
Zweedsestraat 11-15
7418 BG  Deventer
(0570) 854 833
deventer@easyrent.nl

Openingstijden:
Maandag t/m Vrijdag: 08.00 - 18.00 uur
Zaterdag: 09.00 - 12.00 uur
Zondag niet geopend



EasyRent Rijssen
Kalanderstraat 2
7461 JM  Rijssen
0548 - 537 033
rijssen@easyrent.nl

Openingstijden:
Maandag t/m vrijdag: 08.00 t/m 17.30 uur
Zaterdag en zondag niet geopend

Vind een EasyRent Autoverhuur in de buurt: Snel, persoonlijk en gemakkelijk.

EasyRent Autoverhuur heeft een huurauto voor elke gelegenheid en voor elke doel, zowel voor de zakelijke huurder als voor particulieren.