Vestigingen

Voor professionele autoverhuur kun je terecht bij onze vestigingen in Rotterdam, Spijkenisse, Vlaardingen, Apeldoorn, Zwolle, Deventer en Rijssen.

EasyRent Rotterdam Charlois 
Driemanssteeweg 694 
3084 CB Rotterdam
010 - 410 57 99
rotterdam@easyrent.nl 

Openingstijden:
Maandag t/m vrijdag: 07.30 - 18.00 uur
Zaterdag en zondag niet geopend

Type verhuur: Zakelijk


EasyRent Spijkenisse 
Faradayweg 1 
3208 KS Spijkenisse
010 - 410 57 80 
spijkenisse@easyrent.nl 

Openingstijden:
Maandag t/m vrijdag: 08.00 - 17.30 uur
Zaterdag en zondag niet geopend

Type verhuur: Zakelijk en particulier


EasyRent Rotterdam Autostrada 
Landaulettestraat 7 
3063 NR Rotterdam
010 - 410 57 99
rotterdam@easyrent.nl

Openingstijden:
Maandag t/m vrijdag: 07.30 - 17.30 uur
Zaterdag en zondag niet geopend

Type verhuur: Zakelijk


EasyRent Apeldoorn (tot 1 december XLRent)
Ambachtsveld 10
7327 AZ Apeldoorn
055 - 303 45 50  
apeldoorn@easyrent.nl

Openingstijden:
Maandag t/m vrijdag: 07.30 - 18.00 uur
Zaterdag en zondag niet geopend

Type verhuur: Zakelijk en particulier


EasyRent Vlaardingen 
Hoogstad 401 
3131 KX Vlaardingen
010 - 410 57 80 
vlaardingen@easyrent.nl

Openingstijden:
Maandag t/m vrijdag: 07.30 - 17.30 uur
Zaterdag en zondag niet geopend

Type verhuur: Zakelijk


EasyRent Zwolle
Lippestraat 5 
8028 PS  Zwolle
038 - 4561 380
zwolle@easyrent.nl

Openingstijden:
Maandag t/m vrijdag: 08.00 - 18.00 uur
Zaterdag: 09.00 - 12.00 uur
Zondag niet geopend

Type verhuur: Zakelijk en particulier


EasyRent Deventer 
Zweedsestraat 11-15
7418 BG  Deventer
0570 - 854 833
deventer@easyrent.nl

Openingstijden:
Maandag t/m Vrijdag: 08.00 - 18.00 uur
Zaterdag en zondag niet geopend

Type verhuur: Zakelijk en particulier


EasyRent Rijssen
Kalanderstraat 2
7461 JM  Rijssen
0548 - 537 033
rijssen@easyrent.nl

Openingstijden:
Maandag t/m vrijdag: 08.00 t/m 17.30 uur
Zaterdag en zondag niet geopend

Type verhuur: Zakelijk