Autoverhuur op maat!

EasyRent Autoverhuur heeft een huurauto voor elke gelegenheid en voor elk doel, zowel voor de zakelijke huurder als voor particulieren. Zakelijke daghuur voor een cursist, shortlease voor de nieuwe medewerker, lekker een weekendje weg of een verhuizing. Dit zijn nog maar een paar voorbeelden van tijdelijke mobiliteit die wij dagelijks invullen.

Bel of mail met de vestiging bij u in de buurt voor meer informatie!

Locatie telefoonnummer mailadres type verhuur
Amsterdam 020 - 5811 240 amsterdam@easyrent.nl alleen zakelijk
Rotterdam Charlois 010 - 4105 799 rotterdam@easyrent.nl alleen zakelijk
Spijkenisse 010 - 3027 098 spijkenisse@easyrent.nl zakelijk en particulier
Zwolle 038 - 4561 380 zwolle@easyrent.nl zakelijk en particulier
Deventer 0570 - 854 833 deventer@easyrent.nl zakelijk en particulier
Rijssen 0548 - 537 033 rijssen@easyrent.nl alleen zakelijk

Voor openingstijden en bezoekadressen klik hier.

lk zoek een
personenauto
  • personenauto
  • bestelauto
voor
prive gebruik
  • prive gebruik
  • zakelijk gebruik




Zoek een vestiging bij jou in de buurt

Vestigingen bij jou in de buurt:

Snel, persoonlijk en gemakkelijk!

EasyRent Autoverhuur is al 45 jaar specialist in zowel de business-to-business en particuliere verhuur van auto's en bedrijfswagens. Snelheid, gemak en persoonlijke aandacht vormen de kernbegrippen binnen onze organisatie.

 Met een huurvloot van 1.500 representatieve personen- en bedrijfswagens zijn we perfect uitgerust voor elke gelegenheid.